Jesienne terminarze

Plan jesiennych gier nabrał kształtów. Najszybciej rozpoczną sezon 2019/20 juniorzy młodsi oraz drużyny rocznika 2008 - 17 sierpnia. 

Między ogłoszeniem składów lig a ustaleniem terminarzy sporo się pozmieniało, co było do przewidzenia. Np. z ligi U-19, gdzie gra SKS Bałtyk, wycofały się aż trzy drużyny, z grupy rocznika 2006 wypadły dwa kluby - Salos Brusy oraz Sokół Zblewo (zmiana grupy), a zespołowi 2007 w grupie 2 doszedł jeden rywal - Orkan Rumia.

U-17 (B1)        2003-2004
I liga wojewódzka
Bałtyk

17/18.08., GDYNIA - GTS Pruszcz Gd.
24/25.08., Słupsk - KS Gryf
31.08./1.09., GDYNIA - KP Starogard Gd.
  7/ 8.09., Kartuzy - Cartusia
14/15.09., GDYNIA - Gryf Wejherowo
21/22.09., Chojnice - Chojniczanka
28/29.09., GDYNIA - Gryf Tczew
  5/ 6.10., Starogard Gd. - Beniaminek
12/13.10., GDYNIA - Lechia Gdańsk
19/20.10., Bytów - Bytovia
26/27.10., GDYNIA - Gedania
  2 / 3.11., Ustka - Jantar
  9/10.11., GDYNIA - Jaguar Gdańsk

II liga wojewódzka
Grupa 1
Bałtyk II

31.08./1.09., Gniewino - Stolem
  7/ 8.09., GDYNIA - MKS Władysławowo
14/15.09., Bojano - LZS
21/22.09., GDYNIA - KTS-K Luzino
28/29.09., Gdynia - Iskra
  5/ 6.10., GDYNIA - Gryf II Wejherowo
12/13.10., Reda Rekowo - Błyskawica
19/20.10., Gdynia - AP KP
26/27.10., GDYNIA - Lider Dębogórze

Grupa 3
Bałtyk III

24/25.08., Kolbudy - GKS
  7/ 8.09., GDYNIA - Radunia II Stężyca
14/15.09., Gdańsk - Sparta
21/22.09., GDYNIA - Gedania II
28/29.09., Gdańsk - Conrad
  5/ 6.10., GDYNIA - Wybrzeże Gdańsk
12/13.10., Gdańsk - Jaguar II
19/20.10., GDYNIA - AS Pomorze
26/27.10., Gdańsk - Polonia
  2/ 3.11., GDYNIA - Olimpic Gdańsk 

U-15 (C1)        2005
II liga wojewódzka
Grupa 1

31.08./1.09., GDYNIA - KTS-K II Luzino
  7/ 8.09., GDYNIA - Orkan Rumia
14/15.09., Osowa - Olimpia
21/22.09., GDYNIA - MKS Władysławowo
28/29.09., Reda - Jedynka
  5/ 6.10., GDYNIA - Korona Żelistrzewo
12/13.10., Wejherowo - Gryf
19/20.10., GDYNIA - GAP Dąbrowa
26/27.10., Sopot - Sopocka AP

U-14 (C2)        2006
II liga wojewódzka
Grupa 2

24/25.08., GDYNIA - Piki Gdańsk
31.08./1.09., Leźno - Sporting
  7/ 8.09., GDYNIA - Santana Wielki Klincz
14/15.09., Gdańsk - Pomerania
21/22.09., GDYNIA - AS Pomorze
28/29.09., Gdynia - GAP Dąbrowa
  5/ 6.10., GDYNIA - Wda Lipusz
12/13.10., Gdańsk - Portowiec
19/20.10., GDYNIA - AP KP Gdynia
26/27.10., Gdańsk - Lechia II
  2/ 3.11., GDYNIA - KTS-K Luzino
  9/10.11., Gdańsk - Gedania II

U-13 (D1)        2007
II liga wojewódzka
Grupa 2
Bałtyk II

24/25.08., GDYNIA - Sztorm Kosakowo
31.08./1.09., Gdynia - Pomorzanin
  7/ 8.09., GDYNIA - Jaguar III Gdańsk
14/15.09., Gdynia - Iskra
21/22.09., GDYNIA - GTS Pruszcz Gd.
28/29.09., Rumia - Orkan
  5/ 6.10., GDYNIA - Flota Gdynia
12/13.10., Gdynia - Ejsmond Club
19/20.10., GDYNIA - UKS Cisowa
26/27.10., Tuchom - Vigo
  2/ 3.11., GDYNIA - AP KP Gdynia
  9/10.11., Gdynia - Arka SI II

Grupa 3
Bałtyk

31.08./1.09., GDYNIA - Polonia Gdańsk
  7/ 8.09., Osowa - Olimpia
14/15.09., GDYNIA - Jaguar II Gdańsk
21/22.09., Gdańsk - Lechia
28/29.09., GDYNIA - GTS II Pruszcz Gd.
  5/ 6.10., Pszczółki - Potok II
12/13.10., GDYNIA - Gedania II
19/20.10., Gdańsk - Sparta
26/27.10., GDYNIA - Sopocka AP
  2/ 3.11., Kowale - AP GKS Kowale 

U-12 (D2)        2008
Grupa 2
Bałtyk

17/18.08., Gdynia - Arka SI II
24/25.08., GDYNIA - Gedania II
31.08./1.09., Sopot - Kamionka
  7/ 8.09., GDYNIA - GAP Dąbrowa
14/15.09., Dębogórze - Lider
21/22.09., GDYNIA - Ejsmond Club Gdynia
28/29.09., Gdańsk - AS Pomorze II
  5/ 6.10., GDYNIA - Błękitni Wejherowo
12/13.10., Gdynia - Pomorzanin
19/20.10., GDYNIA - Jedynka II Reda
26/27.10., Bojano - LZS II
  2/ 3.11., GDYNIA - Sopocka AP
  9/10.11., Gdańsk - Jaguar III

Grupa 3
Bałtyk II

17/18.09., Gdańsk - SKS Jaguar
24/25.08., GDYNIA - AS Pomorze
31.08./1.09., Gdańsk - Polonia
  7/ 8.09., GDYNIA - Lechia Gdańsk
14/15.09., Gdańsk - Pomerania
21/22.09., GDYNIA - Jaguar Gdańsk
28/29.09., Gdańsk - Gedania III
  5/ 6.10., GDYNIA - Sparta Gdańsk
12/13.10., Gdańsk - Conrad
19/20.10., Gdańsk - AP LG
26/27.10., GDYNIA - Arka SI III Gdynia
  2/ 3.11., Gdańsk - Pokolenia LG
  9/10.11., GDYNIA - Sopocka AP II

---
21.07.2019

Dziś obchodzą urodziny:

Franciszek TOKARSKI

Partnerzy

Bałtyk Gdynia
TransNauta
NO10
NO10
KOVO
Hevelius
CNC
Travel Comfort
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.