Jesienny rozkład jazdy (2019)

Aktualizacja: 17.11.2019, godz. 22:00 

 

U-17 (B1)        2003-2004        LINK 

I liga wojewódzka 
Bałtyk

17.08., 14:00 GDYNIA - GTS Pruszcz Gd. 5:1 (Wiśniewski 2, Reszka, Klamrowski, Winnicki) 
24.08., 13:15 Słupsk - KS Gryf 2:0 (Mróz 2/1w.) 
  1.09., 17:00 GDYNIA - KP Starogard Gd. 13:0 (Łogiński 4, Małyszczycki 3, Mróz 3, Formella, Sokalski, Michniewicz)
  8.09., 11:00 Kartuzy - Cartusia 4:0 (Formella, Mróz, Małyszczycki, Wyszomierski)
14.09., 16:00 GDYNIA - Gryf Wejherowo 0:1 
22.09., 17:00 Chojnice - Chojniczanka 2:2 (Łogiński, Winnicki) 
29.09., 11:00 GDYNIA - Gryf Tczew 5:2 (Łogiński 2, Formella, Winnicki, Mróz) 
  6.10., 11:00 Starogard Gd. - Beniaminek 2:1 (Mróz, Dusza) 
13.10., 15:00 GDYNIA - Lechia Gdańsk 1:1 (Reszka) 
19.10., 11:00 Bytów - Bytovia 3:1 (Dusza, Święciński, Ćwikła) 
26.10., 13:00 GDYNIA - Gedania 4:2 (Reszka 2, Małyszczycki, Skrzypczak) 
  2.11., 11:00 Ustka - Jantar 8:0 (Mróz 3 /2k./, Małyszczycki 2, Reszka, Witman, Michniewicz) 
10.11., 19:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 1:1 (Mróz k.) 

II liga wojewódzka                  LINK 
Grupa 1 
Bałtyk II

  1.09., 17:00 Gniewino - Stolem 6:6 (Betlejewski 2, Klamrowski 2, Kaliszewski, K. Galas)
  8.09., 11:00 GDYNIA - MKS Władysławowo 4:7 (Karpiński 2, Betlejewski, Klamrowski) 
14.09., 13:30 Bojano - LZS 2:2 (Kaliszewski, Popławski) 
21.09., 13:00 GDYNIA - KTS-K Luzino 0:7 
29.09., 13:00 Gdynia - Iskra 9:0 (K. Galas 2, Gajda 2, Karpiński, Klamrowski, Kaliszewski, Żyndul, W.Łoś) 
  6.10., 17:00 GDYNIA - Gryf II Wejherowo 3:5 (J. Pułtorak, Kaliszewski k., Zębrzuski) 
12.10., 11:00 Reda - Błyskawica 1:9 (Klamrowski) 
20.10., 19:00 Gdynia - AP KP 1:4 (Klamrowski) 
26.10., 11:00 GDYNIA - Lider Dębogórze 3:5 (Gajda k., K. Galas, Zębrzuski) 

Grupa 3                                    LINK 
Bałtyk III

24.08., 11:00 Kolbudy - GKS 8:0 (Jeżyk 4, Hebel, Jarząb, Michniewicz, Siłkowski) 
21.09., 15:00 GDYNIA - Gedania II 9:1 (Siłkowski 2, Skrzypczak, Jeżyk, Kołecki, K.Ponichtera, Sierzputowski, Hebel, sam.)
28.09., 10:00 Gdańsk - Conrad 2:2 (B. Lupa k., Michniewicz) 
  5.10., 17:00 GDYNIA - Wybrzeże Gdańsk 13:2 (K.Ponichtera 4, Ćwikła 2, Drozdowicz, Sierzputowski, Biadała, Święciński, Witman, Gębski, Jeżyk)
12.10., 17:00 Gdańsk - Jaguar II 4:0 (Wiśniewski 3, Ćwikła) 
19.10., 17:00 GDYNIA - AS Pomorze 3:0 (Wiśniewski 2, Sierzputowski) 
27.10., 11:00 Gdańsk - Polonia 5:3 (Witman 2, Winnicki, Rosiński, Łogiński) 
  2.11., 17:00 GDYNIA - Olimpic Gdańsk 3:2 (Kaliszewski, Zębrzuski, Jarząb) 

U-15 (C1)        2005-2006     LINK 
II liga wojewódzka 
Grupa 1

25.08., 11:00 GDYNIA - KTS-K II Luzino 1:3 (Marcin Szulc) 
  7.09., 13:00 GDYNIA - Orkan Rumia 5:2 (Popławski 3/2k., Marcin Szulc, Kurzyński w.)
14.09.,   9:00 Gdańsk - Olimpia Osowa 8:4 (Jóskowski 2, Leśniak 2, Kasprzak 2, Marcin Szulc, Oliwier Hewelt)
22.09., 13:00 GDYNIA - MKS Władysławowo 3:0 (walkower) 
28.09., 11:00 Reda - Jedynka 2:6 (Oliwier Hewelt, Pluta) 
  6.10., 13:00 GDYNIA - Korona Żelistrzewo 6:6 (Marcin Szulc 3, Zapaśnik 2, Oliwier Hewelt) 
19.10., 13:00 GDYNIA - GAP Dąbrowa 1:6 (Oliwier Hewelt) 
27.10., 11:00 Sopot - Sopocka AP 1:1 (O. Wesołowski) 

U-14 (C2)        2006              LINK 
II liga wojewódzka 
Grupa 2

17.08., 19:00, GDYNIA - SKS Jaguar II Gdańsk 2:2 (Oliwier Hewelt, Kurzyński) 
31.08., 11:00 Leźno - Sporting 13:2 (Marcin Szulc 7, Zapaśnik 3, Kasprzak 2, Oliwier Hewelt)
  7.09., 11:00 GDYNIA - Santana Wielki Klincz 12:1 (Bożek 4, Wesołowski 2, Oliwier Hewelt 2, Marcin Szulc 2, Kasprzak, Albin)
14.09., 17:00 Gdańsk - Pomerania 11:1 (Marcin Szulc 4, Zapaśnik 3, Bożek 2, Wesołowski, sam.) 
22.09., 11:00 GDYNIA - AS Pomorze 4:1 (Marcin Szulc 2, Oliwier Hewelt, Kurzyński) 
29.09., 11:00 Gdynia - GAP Dąbrowa 7:1 (Oliwier Hewelt 3, Marcin Szulc 2, Zapaśnik, Bożek) 
  3.10., 18:00 Gdańsk - Piki 9:2 (Marcin Szulc 3, Leśniak 2, Oliwier Hewelt 2, Zapaśnik, Wesołowski) * 
  6.10., 11:00 GDYNIA - Wda Lipusz 9:5 (Bożek 4, Marcin Szulc 3, Oliwier Hewelt, sam.) 
13.10., 12:00 Gdańsk - Portowiec 6:0 (Oliwier Hewelt 3, Wesołowski, Leśniak, Bożek) 
19.10., 11:00 GDYNIA - AP KP Gdynia 2:2 (Marcin Szulc, Kasprzak) 
26.10., 13:00 Gdańsk - Lechia II 2:1 (Kurzyński k., S. Kaczmarek) 
  2.11., 13:00 GDYNIA - KTS-K Luzino 7:0 (Marcin Szulc 2, Zapaśnik 2, Leśniak, Kasprzak, Oliwier Hewelt)
10.11., 16:30 Gdańsk - Gedania II 3:3 (Leśniak 2, Zapaśnik) 

U-13 (D1)        2007              LINK 
II liga wojewódzka 
Grupa 2 
Bałtyk II

25.08., 19:00 GDYNIA - Sztorm Kosakowo 4:2 (Maćkiewicz, Pawłowski, Rakowski, K.Lewandowski)
31.08., 17:30 Gdynia - Pomorzanin 5:0 (Eski, K.Lewandowski, Rakowski, Różewski, Pawłowski) 
14.09., 11:00 Gdynia - Iskra 9:2 (Różewski 2, M.Galas 2, Kondracki 2, Eski, Pawłowski, Rakowski)
21.09., 11:00 GDYNIA - GTS Pruszcz Gd. 10:1 (M.Galas 2, K.Lewandowski 2, Rakowski, Konyk, Eski, D.Piórkowski, M.Łoś, sam.)
29.09., 11:00 Rumia - Orkan 9:2 (Rakowski 4, K.Lewandowski 2, Chromiński, Eski, Maćkiewicz) 
  5.10., 17:00 GDYNIA - Flota Gdynia 8:0 (Becker 2, Kondracki 2, Rakowski, M.Łoś, Eski, Maćkiewicz)
12.10., 11:00 Gdynia - Ejsmond Club 2:2 (Pietruszka, Chromiński) 
19.10., 11:00 GDYNIA - UKS Cisowa 10:0 (Maćkiewicz 3, Pawłowski 2, M.Łoś 2, Pietruszka, Lewandowski, M.Galas)
26.10., 10:00 Tuchom - Vigo 10:1 (Pawłowski 3, Rakowski 3, K.Lewandowski 2, Różewski, M.Galas) 
  3.11., 15:30 GDYNIA - AP KP Gdynia 7:0 (Malanowski, Piórkowski, Eski, K.Lewandowski, Rakowski, Konyk, Kondracki)
  9.11., 16:00 Gdynia - Arka SI II 0:2 

Grupa 3                                  LINK 
Bałtyk

31.08., 19:00 GDYNIA - Polonia Gdańsk 4:0 (Kondracki 2, D.Piórkowski, sam.) 
  7.09., 11:00 Gdańsk - Olimpia Osowa 1:1 (Rakowski) 
14.09., 15:00 GDYNIA - Jaguar II Gdańsk 0:7
29.09., 15:00 GDYNIA - GTS II Pruszcz Gd. 0:6 
  6.10., 11:00 Pszczółki - Potok II 9:1 (Piórkowski 3, Sawicki 2, Bala, O.Stanulewicz, M.Łoś, Malanowski) 
12.10., 15:00 GDYNIA - Gedania II 0:7 
22.10., 17:30 Gdańsk - Sparta 0:5 
27.10., 17:00 GDYNIA - Sopocka AP 0:2 
  9.11., 13:00 GDYNIA - Lechia Gdańsk 0:8 *  
14.11., 19:30 Gdańsk - AP GKS Kowale 0:1 

U-12 (D2)        2008              LINK 
Grupa 2 
Bałtyk

18.08., 11:00 Gdynia - Arka SI II 7:1 (Pawlak, Charamsa, P. Leszczyński, Michał Szulc, Marcel Szulc, Różewski, Kocoń)
24.08., 11:00 GDYNIA - Gedania II 2:3 (Iwaszczuk, Marcel Szulc)
  1.09., 18:00 Sopot - Kamionka 12:0 (Iwaszczuk 3, Marcel Szulc 3, Michał Szulc 2, Pawlak, Szczepański, Charamsa, P. Leszczyński)
  8.09., 11:00 GDYNIA - GAP Dąbrowa 7:2 (Marcel Szulc 3, P. Leszczyński 2, Szczepański, Kocoń) 
15.09., 14:00 Kosakowo - Lider Dębogórze 19:0 (Marcel Szulc 7, Charamsa 3, Iwaszczuk 3, Kocoń 2, Michał Szulc, Gruchała, Bogdan, Pawlak)
22.09., 15:00 GDYNIA - Ejsmond Club Gdynia 6:0 (Michał Szulc 2, Marcel Szulc, Różewski 2) 
29.09., 18:00 Gdańsk - AS Pomorze II 4:1 (Różewski 2, Marcel Szulc) 
  6.10., 15:00 GDYNIA - Błękitni Wejherowo 3:1 (Marcel Szulc 2, Pawlak) 
12.10.,   9:00 Gdynia - Pomorzanin 3:2 (Michał Szulc, Gazda, Bogdan) 
19.10., 13:00 GDYNIA - Jedynka II Reda 3:2 (Marcel Szulc, Kocoń, sam.) 
26.10., 12:00 Bojano - LZS II 7:0 (Marcel Szulc 3, Iwaszczuk 2, Kocoń, Miszke k.) 
  3.11., 18:00 GDYNIA - Sopocka AP 0:7 
  9.11., 11:00 Gdańsk - Jaguar III 1:0 (Bogdan) 

Grupa 3                                LINK 
Bałtyk II

31.08., 16:00 Gdańsk - Polonia 4:1 (Iwaszczuk 2, Michał Szulc, Kocoń) 
  8.09., 13:00 GDYNIA - Lechia Gdańsk 1:9 (Gazda) 
14.09., 12:00 Gdańsk - Pomerania 4:6 (Charamsa 3, Kocoń) 
22.09., 17:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 0:7 
28.09., 11:00 Gdańsk - Gedania III 2:6 (Alan Wiese, Sańko) 
  5.10., 13:00 GDYNIA - Sparta Gdańsk 3:7 (Tatrocki, Gruchała, Niesiołowski)
20.10., 11:00 Linia - GKS 2:7 (Bogucki, Gubernat) 
27.10., 15:00 GDYNIA - Arka SI III Gdynia 0:6 
  3.11., 15:00 Gdańsk - Pokolenia LG 0:6 
10.11., 11:00 GDYNIA - Sopocka AP II 2:7 (Bogucki, Gazda) 
16.11., 11:00 GDYNIA - AS Pomorze 0:12 

* zmiana gospodarza 

2009 (E1), turnieje          LINK
Grupa 4
: BAŁTYK, BAŁTYK II, Salos Rumia, Pomorzanin Gdynia, Orkan Rumia, Orkan II 

  7.09., 16:00 GDYNIA 
21.09., 10:00 Rumia 
  6.10., 12:00 Rumia 

2010 (E2), turnieje          LINK 
Grupa 11: BAŁTYK, Nowa AP Gdynia, AP Banino, Sporting Leźno (wycofał się), Vigo Tuchom 

14.09., 10:00 Banino 
28.09., 10:00 Leźno 
12.10., 10:00 Tuchom  

2011 (F1), turnieje          LINK
Grupa 5: BAŁTYK, AP KP Gdynia, Nowa AP Gdynia, Sztorm Kosakowo, Sztorm II 

  8.09., 12:00 Kosakowo 
21.09., 10:00 GDYNIA 
  6.10., 10:00 Gdynia 

 

KLIKNIJ wiosna 2019 

Dziś obchodzą urodziny:

Kacper ANGOWSKI

Partnerzy

Bałtyk Gdynia
TransNauta
NO10
NO10
KOVO
Hevelius
Travel Comfort
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.