Wiosenny rozkład jazdy (2018)

U-15 (C1)      2003
I liga wojewódzka
AP KP/BAŁTYK 

18.03., 17:00 GDYNIA - BAŁTYK 5:1 (Wolszon 2, Michniewicz, Skrzypczak, Łogiński)
25.03., 15:00 GDYNIA - Beniaminek 03 Starogard Gd. 2:2 (Skrzypczak, samobój)
  4.04., 17:00 Prabuty - Pogoń 0:1
  7.04., 17:00 GDYNIA - Czarni Pruszcz Gd. 2:0 (Formella k., Ćwikła)
14.04., 11:00 Gowidlino - FC 3:0 (Mróz 2, Łogiński)
21.04., 13:00 GDYNIA - KS Gryf Słupsk 1:0 (Skrzypczak)
28.04., 14:00 Pruszcz Gd. - GTS 0:1
16.05., 16:00 GDYNIA - Żuławy Nowy Dwór Gd. 0:0
20.05., 17:00 GDYNIA - Borowiak Czersk 2:0 (Małyszczycki, Michniewicz)
23.05., 16:30 Gdańsk - Gedania 2:2 (Formella, Małyszczycki)
26.05., 10:00 Gdańsk - Jaguar 1:9 (Łogiński)
  2.06., 13:00 GDYNIA - Jantar Ustka 2:0 (Wolszon, Skrzypczak) 

BAŁTYK 

18.03., 17:00 Gdynia - AP KP/BAŁTYK 1:5 (Jarmolik k.)
24.03., 12:00 Prabuty - Pogoń 1:2 (Majewski)
28.03., 16:00 GDYNIA - FC Gowidlino 0:5
  8.04., 13:00 Pruszcz Gd. - GTS 1:3 (Majewski)
14.04., 11:00 GDYNIA - Gedania 2:2 (Jarmolik k., Majewski)
21.04., 10:00 Gdańsk - Jaguar 0:5
  6.05., 15:00 Starogard Gd. - Beniaminek 03 0:4
12.05., 11:00 GDYNIA - Czarni Pruszcz Gd. 2:2 (Paczkowski 2 /1w.)
19.05., 11:00 Słupsk - KS Gryf 1:3 (Majewski)
27.05., 17:00 GDYNIA - Żuławy Nowy Dwór Gd. 3:2 (Jarmolik 2 /1w./, Majewski)
  3.06., 11:00 Czersk - Borowiak 1:3 (Majewski)
  9.06., 11:00 GDYNIA - Jantar Ustka 1:2 (Majewski) 

II liga 

  7.04., 19:00 GDYNIA - Orkan Rumia 5:0
15.04., 15:00 Gdańsk - Lechia II 1:6
22.04., 15:00 GDYNIA - Conrad Gdańsk 2:4
29.04., 13:30 Gdańsk - Morena 3:1
  5.05., 17:00 GDYNIA - Korona Żelistrzewo 1:1
13.05., 13:00 GDYNIA - KTS-K Luzino 2:0
18.05., 18:00 Gdańsk - Portowiec 4:2
27.05., 11:00 Gniewino - Stolem 1:7
  2.06., 15:00 GDYNIA - Orlęta Reda 2:1
10.06., 15:00 Gdańsk - Jaguar II 1:4 (Jędrzejewski) 

U-14 (C2)      2004
I liga wojewódzka 

24.03., 13:00 Gdańsk - Lechia 1:3 (Wiśniewski)
  8.04., 12:30 Chojnice - Chojniczanka 1:5 (Wiśniewski)
14.04., 13:00 GDYNIA - Gedania 0:3
18.04., 19:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 0:7
25.04., 19:00 GDYNIA - GAP Dąbrowa 1:4 (Piotrowski)
28.04., 13:00 GDYNIA - Arka SI Gdynia 1:12 (Lachowicz)
  6.05., 13:00 Starogard Gd. - Beniaminek 03 2:6 (Wiśniewski k., Grzelak)
12.05., 13:00 GDYNIA - Cartusia 2:6 (Wiśniewski k., Piotrowski)
19.05., 13:30 Słupsk - KS Gryf 1:1 (Grzelak)
26.05., 15:00 GDYNIA - Gryf Tczew 5:1 (Piotrowski, Kaliszewski, Strzelecki, Kwiatkowski, Lachowicz)
  2.06., 13:00 Bytów - ULKS U-2 3:1 (Sierzputowski, Lachowicz, Strzelecki)
  9.06., 13:00 GDYNIA - Jantar Ustka 11:0 (Sierzputowski 3, Wiśniewski 3, Strzelecki 2, J. Grota 2, Piotrowski) 
17.06., 17:00 Gdynia - AP KP 5:1 (Wiśniewski 2, Kwiatkowski, J. Grota, Lachowicz) 

U-13 (D1)  2005
II liga - grupa 1 

24.03., 11:00 GDYNIA - AP KP Gdynia 0:6
31.03., 13:00 GDYNIA - KTS-K Kuzino 2:2 (Gajda, K. Galas)
  7.04., 11:00 Gościcino - Profan 4:1 (Michalik, Gajda, Padyjasek, Kaliszewski)
12.04., 17:00 Wejherowo - Gryf 1:5 (K. Galas)
15.04., 13:00 GDYNIA - Korona Żelistrzewo 6:2 (Gajda 3, K. Galas, Padyjasek, Michalik)
22.04., 13:30 Bolszewo - Barca 4:1 (Gajda 2, K. Galas, sam.)
29.04., 11:00 GDYNIA - Iskra Gdynia 10:0 (Gajda 4, Galas 4, S. Kwiatkowski, Kaliszewski)
  6.05., 12:00 Gdynia - GAP Dąbrowa 1:1 (Padyjasek w.)
19.05., 11:00 Puck - Zatoka 95 1:1 (Gajda)
27.05., 13:00 GDYNIA - Jedynka II Reda 2:0 (K. Galas, Gajda)
  3.06., 14:30 Połchowo - Kaszuby 2:0 (Kaliszewski, Michalik)
10.06.,   9:00 GDYNIA - UKS Cisowa 6:0 (Michalik 3, K. Galas, Gajda, Pepliński) 
17.06., 15:00 Władysławowo - MKS 0:1 
23.06., 11:00 GDYNIA - Orkan Rumia 0:4 

II liga - grupa 2 

24.03., 11:00 GDYNIA - AP KP II Gdynia 1:5
31.03., 14:30 GDYNIA - KTS-K II Kuzino 0:14
  7.04., 11:00 Sopot - Karlikowo 1:7
14.04., 15:00 GDYNIA - Olimpic Gdańsk 1:8
18.04., 15:00 Gdynia - Sztorm Gdańsk 2:1
29.04., 15:00 GDYNIA - Jaguar II Gdańsk 2:6
  6.05., 11:00 Stężyca - Radunia II 0:11
19.05., 10:30 Sulmin - KS - nie odbył się
27.05., 15:00 GDYNIA - Gedania II 1:7
  2.06., 11:00 Pruszcz Gd. - GTS - nie odbył się 
10.06., 15:00 GDYNIA - Morena Gdańsk 4:6 (K. Galas 2, M. Galas, Bujak)
23.06., 13:00 GDYNIA - Olimpia Osowa 3:2 (Gajda, S. Kwiatkowski, Bąk) 

U-12 (D2)   2006
Grupa 2 

  8.04., 11:00 Reda - Jedynka 3:1 (Zapaśnik, K. Grota, Marcin Szulc)
22.04., 15:00 Gdynia - Arka SI 1:1 (Kułakowski w.)
29.04., 17:00 GDYNIA - AP KP Gdynia 4:0 (Jóskowski, Zapaśnik, K. Grota, Marcin Szulc)
  5.05., 13:00 Gdańsk - Gedania II 8:0 (Oliwier Hewelt 4, Wesołowski 2, Kasprzak, Marcin Szulc)
13.05., 11:00 GDYNIA - Sztorm Mosty 6:1 (Jóskowski 4, Kułakowski, Kasprzak)
19.05., 19:00 GDYNIA - Orkan Rumia 6:1 (Oliwier Hewelt 4, Kułakowski, Marcin Szulc)
27.05., 19:00 GDYNIA - Jaguar III Gdańsk 6:1 (Kułakowski 3, Pluta 2, Kasprzak)
  3.06., 15:00 Żelistrzewo - Korona 5:1 (Kułakowski 2, Kaczmarek, Marcin Szulc, K. Grota)
  9.06.,  9:00 GDYNIA - UKS Cisowa 9:0 (Oliwier Hewelt 3, Kasprzak 3, Zapaśnik, Marcin Szulc, S. Kaczmarek)
16.06., 13:00 Wejherowo - Gryf II 0:7 

Grupa 3 

  8.04., 11:00 GDYNIA - Sztorm II Mosty 0:4
15.04., 15:00 Gdynia - GAP Dąbrowa 0:3
21.04., 11:00 GDYNIA - Orkan II Rumia 1:1
28.04., 12:00 Gdańsk - AP 3:3
  6.05., 15:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 0:6
12.05., 16:00 Gdańsk - AS Pomorze 2:12
19.05.,   9:00 GDYNIA - Lechia Gdańsk 0:8
26.05., 14:00 Gdańsk - Biało-Zielone 7:1
  3.06., 11:00 GDYNIA - Conrad Gdańsk 1:4
10.06., 16:30 Gdańsk - Gedania III 4:0 (Kasprzak 2, Albin, B. Wittbrodt) 

Grupa 4     2007 

  8.04., 11:00 GDYNIA - Portowiec Gdańsk 1:0 (Czechowicz)
14.04., 10:00 Gdańsk - Piki 3:3 (Rakowski, J. Wyszomierski, Chromiński w.)
21.04., 17:00 GDYNIA - Motława Suchy Dąb 2:1 (Czechowicz, Bloch)
28.04., 13:00 Gdańsk - Gedania 0:4
  6.05., 17:00 GDYNIA - Sparta 6:0 (Czechowicz 2, P. Leszczyński, Rakowski, Łuczak, Kiepuszewski)
12.05., 12:00 Gdańsk - Jaguar II 3:6 (Czechowicz 2, Eski)
19.05., 11:00 GDYNIA - Czarni Pruszcz Gd. 5:1 (Czechowicz 2, Rakowski, Eski, Kiepuszewski)
26.05., 13:00 GDYNIA - GTS Pruszcz Gd. 0:4
  2.06., 11:00 Leźno - Sporting 0:2 

Aktualizacja: 26.06.2018 

Pod tym linkiem wyniki biało-niebieskich od wiosny 2014 

Dziś obchodzą urodziny:

Kacper ANGOWSKI

Partnerzy

Bałtyk Gdynia
TransNauta
NO10
NO10
KOVO
Hevelius
Travel Comfort
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.