Jesienny rozkład jazdy (2020)

Aktualizacja: 8.07.2020, godz. 16:35  

 

U-18 (A1)          2003          LINK 
I liga wojewódzka
Bałtyk AP

  8/9.08., Gniew - Sobieski
15/16.08., GDYNIA - Gryf Słupsk
22/23.08., Starogard Gd. - KP
26.08., GDYNIA - Borowiak Czersk
29/30.08., Stężyca - Radunia
  5/6.09., GDYNIA - SKS Bałtyk
12/13.09., Pruszcz Gd. - GTS
19.09., PAUZA 
26/27.09., Chojnice - Chojniczanka
  3/4.10., GDYNIA - Olimpic Gdańsk
10/11.10., Starogard Gd. - Beniaminek
17/18.10., GDYNIA - AP KP Gdynia
24/25.10., Ustka - Jantar
31.10., Gdańsk - Gedania
  7/8.11., GDYNIA - KTS-K Luzino 

U-17 (B1)          2004-05      LINK 
I liga wojewódzka
Bałtyk AP

  8/9.08., GDYNIA - Gryf Wejherowo
15/16.08., Ustka - Jantar
22/23.08., GDYNIA - SI Arka Gdynia
26.08., Starogard Gd. - KP
29/30.08., GDYNIA - Gryf Słupsk
  5/6.09., Luzino - KTS-K
12/13.09., GDYNIA - Radunia Stężyca
19/20.09., Pruszcz Gd. - GTS
26/27.09., GDYNIA - Pomezania Malbork
  3/4.10., Starogard Gd. - Beniaminek
10/11.10., GDYNIA - Jaguar Gdańsk
17/18.10., Tczew - Gryf
24/25.10., GDYNIA - Chojniczanka
31.10., Bytów - Bytovia
  7/8.11., GDYNIA - Gedania 

II liga wojewódzka            LINK
Grupa 1
Bałtyk AP II

22/23.08., GDYNIA - KTS-K II Luzino
26.08., Gdańsk - AS Pomorze
29/30.08., GDYNIA - SKF Jaguar Gdańsk
  5/6.09., Gdańsk - Gedania II
12/13.09., GDYNIA - Sopocka AP
19/20.09., Gdańsk - Wybrzeże
26/27.09., GDYNIA - AP Grembocki Gdańsk
  3/4.10., Gdańsk - Stoczniowiec
10/11.10., GDYNIA - Morena Gdańsk
17/18.10., Gdańsk - Jaguar II
24/25.10., GDYNIA - Orkan Rumia
31.10., Gdańsk - Olimpic
  7/8.11., GDYNIA - AP KP Gdynia 

U-15 (C1)          2006          LINK
I liga wojewódzka
Bałtyk AP

  8/9.08., Kartuzy - Cartusia
15/16.08., GDYNIA - Gryf Wejherowo
22/23.08., Gdańsk - Jaguar
26.08., GDYNIA - Chojniczanka
29/30.08., Kwidzyn - Rodło
  5/6.09., GDYNIA - Gedania
12/13.09., Malbork - Pomezania
19/20.09., GDYNIA - Gryf Tczew
26/27.09., Bytów - U-2
  3/4.10., GDYNIA - MKS Debrzno
10/11.10., Kwakowo - Olimpijczyk
17/18.10., GDYNIA - Beniaminek Starogard Gd.
24/25.10., Gdańsk - Lechia
31.10., PAUZA
  7/8.11., Gdynia - SI Arka
11.11., GDYNIA - GTS Pruszcz Gd.
14/15.11., Słupsk - Salos

II liga wojewódzka             LINK
Grupa 1
Bałtyk AP II

29/30.08., Rumia - Orkan
  5/6.09., GDYNIA - Latarnik Choczewo
12/13.09., Luzino - KTS-K
19/20.09., Gdynia - AP KP
26/27.09., GDYNIA - Iskra
  3/4.10., Gdynia - GAP Dąbrowa
10/11.10., GDYNIA - Kaszubia Starzyno
17/18.10., Puck - Zatoka
24/25.10., GDYNIA - Sztorm Kosakowo
31.10., Gniewino - Stolem
  7/8.11., GDYNIA - AS Pomorze

U-14 (C2)          2007          LINK 
I liga wojewódzka
Bałtyk AP 

  8/9.08., Wejherowo - Gryf
15/16.08., GDYNIA - SI Arka Gdynia
22/23.08., Gdańsk - Jaguar
29/30.08., GDYNIA - Gryf Tczew
  5/6.09., Sycewice - Sparta
12/13.09., GDYNIA - Gedania
19/20.09., Stężyca - Radunia
26/27.09., GDYNIA - DSPN Kwidzyn
  3/4.10., Lębork - Ósemka
10/11.10., GDYNIA - Chojniczanka
17/18.10., Gdańsk - Lotos
24/25.10., GDYNIA - Czarni Pruszcz Gd.
31.10., Gdańsk - Lechia
  7/8.11., GDYNIA - Jantar Ustka
11.11., Starogard Gd. - KP
14/15.11., PAUZA
21/22.11., Starogard Gd. - Beniaminek
  6/7.03., GDYNIA - U-2 Bytów
13/14.03., Reda - Jedynka
20/21.03., GDYNIA - AP GKS Kowale
27/28.03., Skarszewy - Wietcisa

II liga wojewódzka             LINK 
Grupa 1
Bałtyk AP II 

15/16.08., Gdynia - Pomorzanin
22/23.08., GDYNIA - Gryf II Wejherowo
26.08., Rumia - Orkan
29/30.08., GDYNIA - Błękitni Wejherowo
  5/6.09., Bojano - Dragon
12/13.09., GDYNIA - Jedynka II Reda
19/20.09., Luzino - KTS-K
26.09., PAUZA
  3/4.10., Żelistrzewo - Korona
10/11.10., GDYNIA - Arka Prusewo
17/18.10., Chłapowo - Klif
24/25.10., GDYNIA - SI Arka II Gdynia
31.10., Połchowo - Kaszuby
  7/8.11., GDYNIA - AP KP Gdynia
11.11., Bolszewo - Barca 

U-13 (D1)          2008          LINK 
I liga wojewódzka
Bałtyk AP

  8/9.08., Gdańsk - Jaguar
15/16.08., GDYNIA - Gryf Słupsk
22/23.08., Sopot - Sopocka AP
26.08., GDYNIA - Gedania
29/30.08., Lębork - Pogoń
  5/6.09., GDYNIA - Gryf Tczew
12/13.09., Gdańsk - Lechia
19/20.09., GDYNIA - Beniaminek Starogard Gd.
26/27.09., Starogard Gd. - KP
  3/4.10., GDYNIA - Cartusia
10/11.10., Studzienice - Kaszubia
17/18.10., GDYNIA - AP GKS Kowale
24/25.10., Reda - Jedynka
31.10., GDYNIA - SI Arka Gdynia
  7/8.11., Pelplin - Wierzyca
11.11., GDYNIA - AP JFA Przechlewo
14/15.11., Chojnice - Chojniczanka 

II liga wojewódzka             LINK
Grupa 2 
Bałtyk AP II

29/30.08., Sopot - SPK Kamionka
  5/6.09., GDYNIA - Ex-Siedlce Gdańsk
12/13.09., Gdańsk - AS Pomorze
19/20.09., GDYNIA - Dragon II Pomorze
26/27.09., Gdańsk - Pomerania
  3/4.10., GDYNIA - UKS Cisowa
10/11.10., Gdańsk - Piki
17/18.10., GDYNIA - Błękitni II Wejherowo
24/25.10., Rumia - Orkan
31.10., GDYNIA - SI Arka II Gdynia
  7/8.11., Gdańsk - Gedania II 

U-12 (D2)          2009 i 2010          LINK
Grupa 2
Bałtyk AP

15/16.08., GDYNIA - Iskra Gdynia
22/23.08., Gdynia - SI Arka
26.08., GDYNIA - GAP Dąbrowa
29/30.08., Gdynia - Ejsmond Club
  5/6.09., GDYNIA - Błękitni II Wejherowo
12/13.09., Gdańsk - Jaguar
19/20.09., GDYNIA - Gedania
26/27.09., Sopot - Sopocka AP
  3/4.10., GDYNIA - Sztorm II Kosakowo
10/11.10., Gdynia - Pomorzanin
17/18.10., GDYNIA - Orkan II Rumia
24/25.10., Sopot - Ogniwo
31.10., GDYNIA - Dragon II Bojano
  7/8.11., Reda - Jedynka II
11.11., PAUZA

Grupa 3                                    LINK
Bałtyk AP II

15/16.08., Gdańsk - Pokolenia LG
22/23.08., GDYNIA - Morena Gdańsk
26.08., Gdańsk - MFS
29/30.08., GDYNIA - Lechia Gdańsk
  5/6.09., Gdańsk - Jaguar II
12/13.09., GDYNIA - GTS Pruszcz Gd.
19/20.09., Gdańsk - Gedania II
26/27.09., GDYNIA - Sparta Gdańsk
  3/4.10., Gdynia - SI Arka II
10/11.10., Gdańsk - Conrad
17.10., PAUZA
24/25.10., Gdańsk - AP Grembocki
31.10., GDYNIA - Stoczniowiec Gdańsk
  7/8.11., Gdańsk - Victoria
11.11., GDYNIA - AS Pomorze 

 

KLIKNIJ wiosna 2020 

Partnerzy

Bałtyk Gdynia
TransNauta
NO10
NO10
KOVO
Hevelius
CNC
Travel Comfort
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.