Jesienny rozkład jazdy (2018)

Aktualizacja: 17.11.2018, godz. 14:30 

U-17 (B1)  2002/2003
II liga wojewódzka
Grupa 1
Bałtyk

26.08.,   9:00 GDYNIA - AP KP/Bałtyk 7:0 (Małyszczycki 5, Michniewicz 2) 
  1.09., 15:00 Gniewino - Stolem 7:1 (Kmiecik 3, Formella, Potrykus, Małyszczycki, Michniewicz) 
  9.09., 11:00 Gdańsk - Morena 6:0 (Małyszczycki 2, Kmiecik 2, Karpiński, Pułtorak) ZG
15.09., 11:00 GDYNIA - Sztorm Mosty 7:1 (Kmiecik 2, Rathenów, Drozdowicz, Małyszczycki, Jabłoński, M. Ponichtera) 
22.09., 17:00 Gdańsk - Olimpic 3:1 (Mróz 2, Małyszczycki) ZG
30.09., 17:00 GDYNIA - Iskra Gdynia 7:0 (Jabłoński 3, Mróz, Rosiński, Rathenów, Królak) 
  6.10., 11:00 Luzino - KTS-K 4:1 (Mróz 2, Formella, Jabłoński) 
20.10., 13:30 Gdańsk - Conrad 7:1 (Małyszczycki 3, Kmiecik 2, Pułtorak 2) 

LINK

AP KP/Bałtyk 

26.08.,   9:00 Gdynia - Bałtyk 0:7 
  1.09., 13:00 GDYNIA - Sztorm Mosty 1:7 (Dolewski) 
16.09., 13:00 GDYNIA - Morena Gdańsk 4:3 (Żurawski 2, Romanow, Sztorch) 
22.09., 11:00 Luzino - KTS-K 1:3 (Żurawski) 
29.09., 11:00 GDYNIA - Olimpic Gdańsk 2:3 (Miłkowski, Żurawski) 
  6.10., 15:00 Gdańsk - Conrad 2:4 (Żurawski, Wręczycki) 
13.10., 11:00 GDYNIA - Iskra Gdynia 1:2 (Żurawski) 
  4.11., 13:00 GDYNIA - Stolem Gniewino 3:2 (Dąbkowski, Sztorch, Śmigielski) 

Grupa 2
Bałtyk II

  2.09., 11:00 GDYNIA - GTS Pruszcz Gd. 0:3 
  8.09., 11:00 Różyny - Potok Pszczółki 23:1 (Józefczak 6, Mróz 5, Ćwikła 4, Rosiński 3, Adamczyk 2, Hirsz, Majewski, Drozdowicz) 
23.09., 15:00 GDYNIA - Osiczanka 1:0 (Jabłoński) 
30.09., 11:00 Sopot - TeamSpirit Gdańsk 3:2 (Potrykus, Łogiński, Majewski) 
  7.10., 11:00 GDYNIA - Czarni Pruszcz Gd. 0:3 
14.10., 11:00 Gdańsk - Polonia 5:0 (Mróz 2, Jabłoński, Rathenów, Kmiecik) 
21.10., 11:00 GDYNIA - Portowiec Gdańsk 3:1 (Adamczyk, Biadała, Majewski) 
28.10., 11:00 Kolbudy - GKS 3:2 (Kmiecik 2, Formella) 
  4.11., 11:00 GDYNIA - Gedania II 10:1 (Potrykus 3, Formella, Michniewicz, Drozdowicz, Kmiecik, Rathenów, Święciński, Jabłoński)

LINK 

U-15 (C1)      2004
I liga wojewódzka 

26.08., 11:00 GDYNIA - Lechia Gdańsk 4:4 (Nowak 2, Lemańczyk, K. Ponichtera) 
  1.09., 11:00 Słupsk - KS Gryf 2:0 (K. Ponichtera) 
  8.09., 19:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 0:7 
15.09., 14:00 Wejherowo - Gryf 3:3 (Wiśniewski 2, Witman) 
22.09., 11:00 GDYNIA - Gedania 4:0 (K. Ponichtera 2, Kaliszewski, Witman) 
25.09., 17:30 Gdańsk - Sparta 4:0 (Wiśniewski 2, Witman, Sierzputowski) 
29.09., 15:30 Gdynia - GAP Dąbrowa 1:4 (Witman) 
  6.10., 11:00 GDYNIA - Gryf Tczew 8:1 (K. Ponichtera 3, Wiśniewski 3, P. Kwiatkowski, Strzelecki) 
14.10., 13:00 Chojnice - Chojniczanka 2:3 (Wiśniewski, K. Ponichtera) 
21.10., 13:00 GDYNIA - Cartusia 2:2 (P. Kwiatkowski, Wiśniewski) 
27.10., 11:00 Starogard Gd. - Beniaminek 1:2 (J. Grota) 
  3.11., 11:00 Gdynia - Arka SI 0:5 

LINK 

U-14 (C2)        2005
II liga wojewódzka
Grupa 1

26.08., 13:00 GDYNIA - Arka SI II 3:5 (Klamrowski, Gajda, sam.) 
  2.09., 14:00 Brzyno - Wicher Wierzchucino 6:2 (Gajda 3, S. Kwiatkowski, K. Galas, Padyjasek) 
15.09., 12:30 Wejherowo - Gryf 7:4 (Gajda 4, Konewka, Klamrowski, sam.) ZG
23.09., 13:00 Luzino - KTS-K II 6:1 (K. Galas 5, Gajda) 
30.09., 11:00 GDYNIA - Korona Żelistrzewo 12:1 (K. Galas 4, Gajda 3, Wachowicz 2, Kaliszewski, S. Kwiatkowski, Klamrowski) 
  7.10.,   9:00 Gdynia - Iskra 24:0 (Klamrowski 5, Gajda 5, K. Galas 3, W. Łoś 3, S. Kwiatkowski 2, Michalik, Andrukiewicz, Brzezowski, Konewka, Wachowicz, sam.) 
13.10., 15:00 GDYNIA - Jedynka Reda 8:0 (Gajda 4, K. Galas 2, S. Kwiatkowski, Klamrowski) 
20.10., 10:30 Gdynia - GAP Dąbrowa 4:1 (Gajda 3, K. Galas) 
28.10., 11:00 GDYNIA - UKS Cisowa 4:0 (K. Galas 3, W. Łoś) 
  3.11., 11:00 Rumia - Orkan 7:1 (Gajda 3, Kaliszewski 2, Klamrowski, Konewka) 

LINK 

U-13 (D1)      2006
I liga wojewódzka 

18.08., 11:00 Gdańsk - Jaguar 0:2 
29.08., 17:45 GDYNIA - Chojniczanka 2:3 (Marcin Szulc, Kaczmarek) 
  5.09., 18:30 Gdańsk - Gedania 4:1 (Oliwier Hewelt 2, Marcin Szulc, Zapaśnik) 
  8.09., 17:00 GDYNIA - Cartusia 0:1 
15.09., 11:00 Lipnica - ULKS U-2 Bytów 0:3 
22.09., 13:00 GDYNIA - GTS Pruszcz Gd. 1:4 (sam.) 
29.09., 13:00 Gdynia - Arka SI 0:4 
  6.10., 13:00 GDYNIA - Beniaminek Starogard Gd. 4:4 (Marcin Szulc 3, Leśniak) 
13.10., 11:00 Gniewino - Stolem 4:1 (Leśniak 2, Kułakowski, Marcin Szulc) 
20.10., 11:00 GDYNIA - Lechia Gdańsk 0:4 
27.10., 11:00 Kwakowo - Olimpijczyk 1:5 (Kurzyński) 
  3.11., 11:00 GDYNIA - Gryf Tczew 0:4 
10.11., 11:00 Bojano - Dragon 3:1 (Jóskowski, Marcin Szulc, Pluta) 
17.11., 13:00 GDYNIA - AS Pomorze 6:2 (Kułakowski 2, Marcin Szulc 2, Kasprzak, sam.) 

LINK 

II liga wojewódzka
Grupa 2 

26.08., 13:30 Gdańsk - Portowiec 4:1 (Kasprzak 2, Marcin Szulc, sam.) 
  8.09., 12:00 Gdańsk - Morena 1:2 (Leśniak) 
13.09., 18:00 Gdańsk - Piki 2:3 (Wesołowski, sam.) ZG
16.09., 17:00 GDYNIA - GTS II Pruszcz Gd. 1:0 (Kaczmarek) 
23.09., 11:00 Kosakowo - Sztorm II Mosty 3:0 (Albin, Kołakowski, Wesołowski) 
29.09., 17:00 GDYNIA - Gedania II 5:3 (Polianetskyi 2, Kasprzak, Zapaśnik, Cepkow) 
  7.10., 12:30 Wejherowo - Gryf 0:2 
13.10., 13:00 Luzino - KTS-K II 0:2 
28.10., 11:00 Gdańsk - Jaguar II 1:6 (Albin) 
  3.11., 13:00 GDYNIA - Polonia Gdańsk 3:2 (Jóskowski, Obara, sam.) 

LINK 

U-12 (D2)   2007 i 2008
Grupa 2
Bałtyk 

26.08., 17:00 Gdynia - AP KP 10:0 (Eski 3, P. Leszczyński 2, M. Galas, Różewski, Kondracki, Piórkowski, sam.) 
  1.09., 15:00 GDYNIA - Flota Gdynia 19:0 (Chromiński 4, M. Łoś 3, Eski 3, K. Lewandowski 2, Kondracki 2, P. Leszczyński 2, M. Pietruszka, M. Galas, Różewski) 
  4.09., 17:45 GDYNIA - Gryf Wejherowo 1:5 (M. Pietruszka) 
  9.09.,   9:30 Gdynia - Ejsmond Club 4:2 (Różewski, M. Łoś, P. Leszczyński, sam.) 
15.09., 15:00 GDYNIA - Jedynka II Reda 4:1 (P. Leszczyński, Różewski, M. Pietruszka, sam.) 
22.09., 18:30 Gdańsk - Gedania III 11:0 (Bloch 2, Kondracki 2, Rakowski, M. Galas, Maćkiewicz, K. Lewandowski, P. Leszczyński, M. Pietruszka, Eski) 
30.09., 13:00 GDYNIA - GTS III Pruszcz Gd. 11:0 (P. Leszczyński 4, Bloch 2, K. Lewandowski 2, Różewski 2, Rakowski) 
  7.10., 17:00 Gdańsk - Jaguar II 1:2 (sam.) 
14.10., 13:00 GDYNIA - Iskra Gdynia 2:0 (Maćkiewicz, P. Leszczyński) 
20.10., 13:00 Rumia - Orkan II 4:0 (P. Leszczyński 2, Bloch, K. Lewandowski) 
27.10., 13:00 GDYNIA - LZS II Bojano 3:3 (K. Lewandowski, P. Leszczyński, Bloch) 
  4.11., 15:00 Gdynia - UKS Cisowa 10:2 (Eski 3, Bloch 2, Rakowski, Maćkiewicz, K. Lewandowski, M. Galas, Chromiński) 
11.11., 13:00 GDYNIA - Pomorzanin Gdynia 5:0 (K. Lewandowski 3, Bloch 2) 
18.11., 15:00 Gdynia - Arka SI II 

LINK

Grupa 3
Bałtyk II 

18.08., 17:00 GDYNIA - Arka SI III 0:11 
25.08., 17:00 GDYNIA - AS Pomorze 1:4 (Kocoń) 
  1.09., 11:00 Gdańsk - Polonia 4:0 (Marcel Szulc 2, Pawlak, Senwicki) 
12.09., 17:00 Gdańsk - Olimpia Osowa 0:5 ZG
15.09., 15:00 Gdańsk - Lechia 1:2 (Michał Szulc) 
23.09., 11:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 2:6 (Michał Szulc, Marcel Szulc) 
29.09., 11:00 Straszyn - GTS Pruszcz Gd. 2:1 (Charamsa, Marcel Szulc) 
  6.10., 15:00 GDYNIA - Potok II Pszczółki 13:0 (Marcel Szulc 5, Senwicki 2, Iwaszczuk 2, Charamsa, Urbański, Pawlak, sam.) 
14.10., 15:00 Kowale - GKS II 0:6 
20.10., 15:30 GDYNIA - Gedania 0:11 
27.10., 16:30 Ełganowo - Sokół 3:0 (Pawlak, Michał Szulc, Kocoń) 
  3.11., 15:00 GDYNIA - Sparta Gdańsk 8:2 (Michał Szulc 3, Marcel Szulc 2, Bartlewski 2, Charamsa) 
11.11., 11:00 Sopot - Sopocka AP 1:3 (Marcel Szulc) 

LINK 

Grupa 4
Bałtyk III 

19.08., 11:00 Kolbudy - GKS 0:1 
25.08., 11:00 GDYNIA - AP LG Gdańsk 6:1 (Pawłowski 2, Kondracki 2, M. Łoś, P. Leszczyński) ZG
  2.09., 13:00 GDYNIA - Gedania II 2:6 (M. Łoś, Kondracki) 
  9.09., 16:00 Stężyca - Radunia II 0:20 
15.09., 17:00 GDYNIA - Czarni Pruszcz Gd. 3:4 (Malanowski, P. Leszczyński, Kondracki) 
22.09., 11:30 Gdańsk - Conrad 3:1 (Rakowski 2, Malanowski) 
30.09., 15:00 GDYNIA - GKS Kowale 0:6 
  6.10., 14:00 Sopot - Sopocka AP II 2:5 (Kaczyński, Pawłowski) 
14.10., 15:00 GDYNIA - Ex-Siedlce Gdańsk 3:1 (Chromiński 2, Rakowski) 
21.10., 15:00 Gdańsk - Pokolenia Lechii 3:3 (K. Wysocki, Chromiński, Sawicki) 
27.10., 15:00 GDYNIA - Jaguar III Gdańsk 1:4 (Pawłowski) 
  3.11., 13:00 Rotmanka - GTS II Pruszcz Gd. 5:3 (Malanowski 2, Angowski, Różewski, Rakowski) 
11.11., 15:00 GDYNIA - Potok Pszczółki 5:2 (Malanowski 3, Pawłowski 2) 

LINK

Turnieje związkowe
E1       2008  
Grupa 4: BAŁTYK, BAŁTYK II, Ejsmond Club Gdynia, Lider Dębogórze, Orkan Rumia, Sztorm Mosty 
  9.09. 10:00 Dębogórze
30.09. 15:00 GDYNIA
21.10. 11:00 Gdynia 

LINK

E2       2009  
Grupa 4: BAŁTYK, Arka SI Gdynia, Arka SI II , Orkan Rumia, Orkan II, UKS Cisowa
16.09. 12:00 Rumia
  7.10. 17:00 GDYNIA
28.10. 16:00 Gdynia 

* zamiana gospodarza 

 

KLIKNIJ wiosna 2018 

Partnerzy

Bałtyk Gdynia
TransNauta
NO10
AXIANS
NO10
NO10
Travel Comfort
Hevelius
JIM
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.