Wiosenny rozkład jazdy (2019)

Aktualizacja: 16.06.2019, godz. 22:20 

U-17 (B1)     2002/2003
II liga wojewódzka
Grupa 1
Bałtyk 

17.03., 13:00 Gdynia - AP KP/Bałtyk 12:0 (Rathenów 4, Dusza 3, Mróz 2, Reszka, Bieszk, Sokalski) 
24.03.,   9:00 Gdynia - Iskra Gdynia 6:0 (B. Lupa 2, Gołębiowski 2, Patryk Adamczyk, samobójczy) 
30.03., 17:00 GDYNIA - Stolem Gniewino 8:0 (Winnicki 2, Bladowski 2, Błażewicz, Sadowski, Gołębiowski, Śmigielski)
13.04., 16:00 Kosakowo - Sztorm 1:3 (Gębski) 
  4.05., 17:00 GDYNIA - Morena Gdańsk 3:0 (walkower) 
11.05., 15:00 GDYNIA - KTS-K Luzino 1:5 (Józefczak) 
18.05., 17:00 GDYNIA - Olimpic Gdańsk 4:1 (Małyszczycki 2, Bieszk, Śmigielski) 
26.05., 18:00 GDYNIA - Conrad Gdańsk 10:1 (Bieszk 3, Śmigielski 3, Dusza 2, Formella, Ćwikła)
11.06., 17:00 Starogard Gd. - Beniaminek (baraż) 3:2 (Mróz, Sokalski, Reszka) 
15.06., 20:00 GDYNIA - GTS Pruszcz Gd. (baraż) 7:0 (Bieszk 2, Drozdowicz, Sokalski, Kmiecik, Pułtorak, Małyszczycki)

LINK 

AP KP/Bałtyk

17.03., 13:00 GDYNIA - Bałtyk 0:12 
31.03., 16:00 Kosakowo - Sztorm 1:3 (Wardzyński) 
14.04., 14:00 Gdańsk - Morena 7:1 (Łogiński 3, J. Woźniak, Majewski, Wicki, Sztorch) 
27.04., 17:00 GDYNIA - KTS-K Luzino 1:2 (Żurawski) 
  4.05., 15:00 Gdańsk - Olimpic 0:5 
12.05., 17:00 GDYNIA - Conrad Gdańsk 2:3 (Łogiński, J. Woźniak) 
18.05., 13:00 Gdynia - Iskra 4:0 (Miłkowski, Wicki, Żurawski, J. Woźniak) 
  8.06., 13:30 Gniewino - Stolem 2:2 (Wardzyński, J. Woźniak) 

Grupa 2
Bałtyk II

24.03., 11:00 GDYNIA - Polonia Gdańsk 8:1 (Kmiecik 4, Bieszk, Małyszczycki, Michniewicz, Ziemann)
31.03., 11:00 Pruszcz Gd. - GTS 3:0 (Dusza 2, Kmiecik) 
  6.04., 11:00 GDYNIA - Potok Pszczółki 10:0 (Gołębiowski 3, Mróz 2, Bladowski, Józefczak, Reszka, Michniewicz, Błażewicz) 
27.04., 13:30 Osice - Osiczanka 1:0 (Mróz) 
  5.05., 17:00 GDYNIA - TeamSpirit Gdańsk 4:1 (Śmigielski 2, Kmiecik, Reszka) 
12.05., 11:00 Pruszcz Gd. - Czarni 3:3 (Rathenów, Reszka, Święciński) 
  2.06., 17:00 GDYNIA - GKS Kolbudy 3:0 (walkower) 
  8.06., 18:30 Gdańsk - Gedania II 8:0 (Wolak 3, Winnicki 3, B. Lupa, Patryk Adamczyk)

LINK 

U-15 (C1)      2004
I liga wojewódzka 

17.03., 15:00 GDYNIA - Sparta Gdańsk 4:1 (Witman 3, Sierzputowski) 
23.03., 13:00 Gdańsk - Lechia 1:7 (Sierzputowski) 
31.03., 15:00 GDYNIA - KS Gryf Słupsk 0:1 
  6.04., 18:00 Gdańsk - Jaguar 3:6 (Ciećwierz, Sierzputowski, Klamrowski) 
13.04.,   9:00 GDYNIA - Gryf Wejherowo 3:4 (Witman, Sierzputowski, Wiśniewski) 
28.04., 17:00 Gdańsk - Gedania 2:1 (Sierzputowski 2) 
  4.05., 15:00 GDYNIA - GAP Dąbrowa 5:4 (Wiśniewski 5) 
11.05., 16:00 Tczew - Gryf 2:3 (P. Kwiatkowski 2) 
18.05., 15:00 GDYNIA - Chojniczanka 2:3 (Wiśniewski 2) 
22.05., 18:00 Kartuzy - Cartusia 5:3 (K. Ponichtera 2, J. Grota 2, Dobbek) 
  2.06., 15:00 GDYNIA - Beniaminek Starogard Gd. 4:1 (Wiśniewski, K. Ponichtera, Dobbek, Witman) 
  9.06., 17:00 GDYNIA - SI Arka Gdynia 1:0 (Dobbek) 

LINK 

U-14 (C2)       2005
II liga wojewódzka
Grupa 1 

23.03., 14:00 Gdynia - SI Arka 4:2 (Kaliszewski, K. Galas, Sawicz, Gajda) 
30.03., 11:00 GDYNIA - Wicher Wierzchucino 12:1 (Gajda 4, Klamrowski 2, Kaliszewski, K. Galas, Sawicz, Zapaśnik, Waśniewski, S. Kwiatkowski)
13.04., 11:00 GDYNIA - Gryf Wejherowo 3:3 (Gajda 2, Kaliszewski) 
  7.05., 18:30 Żelistrzewo - Korona 17:1 (K. Galas 5, Gajda 4, Klamrowski 4, S. Kwiatkowski 2, Kaliszewski, Sawicz) 
11.05., 17:00 GDYNIA - KTS-K II Luzino 3:5 (S. Stanulewicz, Kaliszewski, Gajda) 
25.05., 13:00 GDYNIA - GAP Dąbrowa 3:0 (Kaliszewski, Klamrowski, sam.) 
29.05., 18:30 Reda - Jedynka 3:0 (Klamrowski, Sawicz, Gajda) 
  1.06., 19:00 Gdynia - UKS Cisowa 9:1 (Sawicz 3, Gajda 2, Klamrowski 2, Bujak, Popławski) 
  9.06., 13:00 GDYNIA - Orkan Rumia 9:2 (Klamrowski 4, Gajda 3, Zapaśnik, Popławski) 

LINK 

U-13 (D1)     2006
I liga wojewódzka 

10.03., 13:00 GDYNIA - Jaguar Gdańsk 2:7 (Zapaśnik, Leśniak) 
23.03., 11:00 Chojnice - Chojniczanka 0:2 
31.03., 11:00 GDYNIA - Gedania 4:3 (Oliwier Hewelt 2, Kułakowski, Zapaśnik) 
  6.04., 11:00 Kartuzy - Cartusia 3:0 (Kułakowski, Kaczmarek, Leśniak) 
14.04., 13:00 GDYNIA - ULKS U-2 Bytów 1:1 (Marcin Szulc) 
27.04., 11:00 Pruszcz Gd. - GTS 3:0 (Kasprzak 2, Oliwier Hewelt) 
  4.05., 11:00 GDYNIA - SI Arka Gdynia 2:1 (Oliwier Hewelt, Kaczmarek) 
12.05., 13:00 Starogard Gd. - Beniaminek 0:1 
19.05., 15:00 GDYNIA - Stolem Gniewino 4:1 (Kułakowski 2, Oliwier Hewelt 2) 
25.05., 13:00 Gdańsk - Lechia 1:5 (Kułakowski) 
  1.06., 13:00 GDYNIA - Olimpijczyk Kwakowo 2:5 (Zapaśnik 2) 
  8.06., 14:00 Tczew - Gryf 1:2 (Kurzyński) 
15.06., 13:00 GDYNIA - LZS Bojano 1:3 (Marcin Szulc) 
22.06., 16:00 Gdańsk - AS Pomorze 

LINK 

II liga wojewódzka
Grupa 2 

24.03., 17:00 GDYNIA - Portowiec Gdańsk 10:2 (Oliwier Hewelt 3, Leśniak 3, Bożek, B. Wittbrodt, Marcin Szulc, Pluta)
31.03., 13:00 GDYNIA - Piki Gdańsk 2:2 (Albin, Marcin Szulc) 
  7.04., 13:00 GDYNIA - Morena Gdańsk 5:1 (Leśniak 2, Marcin Szulc, Pluta, Albin) 
14.04., 18:00 Wiślinka - GTS II Pruszcz Gd. 2:1 (Bożek, Piepka) 
27.04., 19:00 GDYNIA - Sztorm Kosakowo 9:1 (Bożek 3, Leśniak 2, Oliwier Hewelt 2, Cepkow, samobój) 
  5.05., 16:30 Gdańsk - Gedania II 2:3 (Bożek, Grzonkowski) 
11.05., 19:00 GDYNIA - Gryf Wejherowo 4:1 (Bożek, Zapaśnik, Marcin Szulc, Kurzyński) 
19.05., 17:00 GDYNIA - KTS-K II Luzino 0:3 
  1.06., 15:00 GDYNIA - Jaguar II Gdańsk 0:4 

LINK 

U-12 (D2)    2007 i 2008
Grupa 2
Bałtyk

17.03., 11:00 GDYNIA - AP KP Gdynia 5:1 (Malanowski 2, Rakowski, K. Lewandowski, Różewski) 
30.03., 13:00 Gdynia - Flota 1:0 (Malanowski) 
  6.04., 11:00 GDYNIA - Ejsmond Club Gdynia 3:1 (M. Galas, Rakowski, P. Leszczyński) 
14.04., 14:00 Reda - Jedynka II 2:0 (Malanowski, K. Lewandowski) 
27.04.,   9:00 GDYNIA - Gedania III 4:0 (Rakowski 2, Bloch, P. Leszczyński) 
  5.05., 12:00 Przejazdowo - GTS III Pruszcz Gd. 7:0 (K. Lewandowski 2, M. Łoś 2, Malanowski, Eski, M. Galas) 
11.05., 11:00 GDYNIA - Jaguar II Gdańsk 0:4 
16.05., 17:00 Wejherowo - Gryf 1:2 (K. Lewandowski) 
18.05., 19:00 Gdynia - Iskra 3:0 (K. Lewandowski, Rakowski, Eski) 
26.05., 17:00 GDYNIA - Orkan II Rumia 3:2 (Pietruszka, Eski, M. Galas) 
  4.06., 18:30 Bojano - LZS II 1:1 (M. Łoś) 
  8.06., 13:00 GDYNIA - UKS Cisowa 5:2 (Rakowski, P. Leszczyński, Chromiński, Maćkiewicz, sam.) 
16.06., 17:00 Gdynia - Pomorzanin 5:0 (P. Leszczyński, Eski, Chromiński, Rakowski, Różewski) 
18.06., 16:00 GDYNIA - SI Arka Gdynia 

LINK 

Grupa 3
Bałtyk II 

16.03., 11:00 Gdynia - SI Arka III 1:6 (P. Leszczyński) 
24.03., 16:00 Gdańsk - AS Pomorze 0:5 
  6.04., 15:00 GDYNIA - Olimpia Osowa 0:2 
13.04., 13:00 GDYNIA - Lechia Gdańsk 2:0 (Marcel Szulc, Bartlewski) 
20.04., 10:00 GDYNIA - Polonia Gdańsk 7:1 (Marcel Szulc 4, Pawlak, Bartlewski, Bogdan) 
28.04., 17:00 Gdańsk - Jaguar 0:3 
  5.05., 13:00 GDYNIA - GTS Pruszcz Gd. 2:0 (Pawlak, Charamsa) 
11.05., 11:00 Pszczółki - Potok II 8:3 (Marcel Szulc 4, Charamsa 2, Lackowski, Iwaszczuk) 
19.05., 13:00 GDYNIA - GKS II Kowale 1:12 (Michał Szulc) 
25.05., 11:00 Gdańsk - Gedania 0:2 
  2.06., 17:00 GDYNIA - Sokół Ełganowo 3:0 (walkower) 
  9.06., 13:15 Gdańsk - Sparta 5:0 (Charamsa, Marcel Szulc, Bartlewski, Pawlak, Michał Szulc)
15.06., 15:00 GDYNIA - Sopocka AP 6:4 (Marcel Szulc 3, P. Leszczyński, Bartlewski, Charamsa)

LINK 

Grupa 4
Bałtyk III 

17.03., 13:00 GDYNIA - GKS Kolbudy 0:5 
24.03.,   9:00 Gdańsk - APLG 2:2 (Eski, M. Łoś) 
31.03., 17:00 Gdańsk - Gedania II 3:2 (Rakowski 2, Kaczyński) 
  6.04., 13:00 GDYNIA - Radunia II Stężyca 0:5 
14.04., 11:00 Pruszcz Gd. - Czarni 0:4 
28.04., 15:00 GDYNIA - Conrad Gdańsk 3:2 (Pawłowski, Kondracki, sam.) 
  5.05., 18:00 Kowale - GKS 0:14 
11.05., 13:00 GDYNIA - Sopocka AP II 0:4 
18.05., 14:00 Gdańsk - Ex-Siedlce 0:8 
25.05., 15:00 GDYNIA - Pokolenia Lechii Gdańsk 4:3 (O. Stanulewicz 2, Pawłowski, Kondracki) 
  1.06., 19:00 Gdańsk - Jaguar III 0:1 
  8.06., 15:00 GDYNIA - GTS II Pruszcz Gd. 5:2 (Kondracki 3, Nowak, Kaczyński) 
15.06., 16:00 Pszczółki - Potok 2:5 (S. Stanulewicz, Malanowski) 

LINK 

Turnieje związkowe
E1        2008
Grupa 14: BAŁTYK, BAŁTYK II, Korona Żelistrzewo, LZS Bojano, Orlęta Reda, Sztorm Kosakowo
31.03. 11:00 Żelistrzewo 
27.04. 15:00 Kosakowo 
26.05. 14:00 Reda 

LINK

E2       2009
Grupa 20: BAŁTYK, Błękitni II Wejherowo, KTS-K Luzino, Orkan II Rumia, Profan Gościcino, UKS Cisowa
  6.04. 11:00 Luzino
12.05. 14:00 Rumia
26.05. 17:30 Gdynia 

LINK

F1       2010
Grupa 21: BAŁTYK, Amator Kiełpino, SI Arka II Gdynia, Ogniwo Sopot, UKS Cisowa, Vigo Tuchom
14.04. 11:00 Gdynia
12.05.   8:00 GDYNIA 
  1.06.   9:00 Tuchom 

LINK

 

KLIKNIJ jesień 2018 

Dziś obchodzą urodziny:

Bartosz GÓRKA

Partnerzy

Bałtyk Gdynia
TransNauta
NO10
AXIANS
NO10
NO10
greencarrier
Hevelius
JIM
Travel Comfort
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.